10 Січня, 2024 р., 15:00
У 2024 році потрібно приватизувати свої паї, на які немає кадастрового номеру, або власники яких померли, а спадкоємці не оформили спадщину!
08 Січня, 2024 р., 15:04
За інформацією Рівненської обласної військової адміністрації та ПрАТ "Рівнеобленерго, Рівненська область перейшла межу встановленого ліміту потужностей електромереж.
26 Грудня, 2023 р., 16:35
Нову грантову програму на $15 млн запускає USAID спільно з Мінекономіки. Вона орієнтована на середні та великі підприємства.
06 Грудня, 2023 р., 10:47
Вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!
28 Вересня, 2023 р., 15:58
Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» (далі Веб-портал цифрової освіти; Дія.Освіта).
19 Липня, 2023 р., 16:18
Кожен учасник програми зможе отримати 1 тонну нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення. Загалом товаровиробникам передадуть 12 тис. тонн добрив.
02 Травня, 2023 р., 12:03
До відома власників земельних ділянок, що розташовані на території Каноницької сільської територіальної громади Вараського району Рівненської області.