Куди звернутися?

Слідчими Головного слідчого управління Служби безпеки України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42022000000000905 від 05.07.2022 за ч. ч. 1, 2 ст. 438 КК України, за фактами вчинення воєнних злочинів стосовно дітей, а Офісом Генерального прокурора здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у вказаному кримінальному провадженні.

У групу прокурорів у вказаному вище кримінальному провадженню також включено працівників Вараської окружної прокуратури.

У зв’язку із викладеним, з метою встановлення потерпілих або свідків злочинів стосовно дітей, для організації слідчих дій та фіксування фактів 2 злочинних дій агресора, повідомляємо про необхідність звернення до правоохоронних органів (поіція).

У випадку бажання внутрішньо переміщених осіб надати інформацію про скоєння воєнних злочинів, щодо дітей та у сфері охорони дитинства (примусове переміщення дітей, фільтраційні центри, незаконне усиновлення, паспортизація, тощо), довести до відома громадян контактні номера стаціонарних телефонів окружної прокуратури: 0363625020 (Вараська окружна прокуратура), 03634 25962 (Володимирецький відділ Вараської окружної прокуратури), 03632 30588 (Зарічненський відділ Вараської окружної прокуратури), а також довести до відома громадян контактні номера мобільних телефонів спеціально уповноважених прокурорів із вказаних питань: Вараська ОТГ – Волочнюк Анна Вікторівна 097 460 8066; Володимирецька ОТГ, Каноницька ОТГ, Полицька ОТГ, Антонівська ОТГ, Рафалівська ОТГ – Кругліцький Микола Миколайович 098 872 4832; Зарічненська ОТГ, Локницька ОТГ – Палій Леся Василівна 0672574839.