"Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" IV етап з волейболу
Дата: 23.05.2024 15:22
Кількість переглядів: 169
Вітаємо срібних призерів обласного етапу всеукраїнських змагань з волейболу "Пліч-о-пліч" - команду хлопців Озерського ліцею та їхнього наставника Вадима Чашку!!!!!
Ви неймовірні!!!
Спасибі за гру!!! Пишаємось!!!!




