КАНОНИЦЬКА ГРОМАДА ПАМ'ЯТАЄ!!!

Дата: 08.05.2023 17:27

КАНОНИЦЬКА ГРОМАДА ПАМ'ЯТАЄ!!!

Сьогодні, 8 травня, в Україні відзначають День пам’яті та примирення. В цю дату заведено вшановувати жертв Другої світової війни, які загинули внаслідок страшної трагедії 1939-1945 років.

Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися з останнім глобальним конфліктом, стали реальністю в Україні внаслідок воєнних злочинів російської армії та керівництва РФ.

Каноницька громада відзначає 8 травня як День пам’яті та примирення вже дев'ятий рік поспіль.

В усіх населених пунктах громади гідно вшанували жертв Другої світової війни. В такий тяжкий для всієї країни час, не могли не згадати і про жертв російсько-української війни. Жителі громади покладали квіти до пам’ятників, пам’ятних знаків, та обелісків, відвідали могили загиблих Героїв, хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав своє життя за вільну, незалежну Україну. В Каноничах, в центрі селаа священик Свято-Петропавлівського храму ПЦУ відслужив панахиду за загиблими воїнами. В публічно-шкільних бібліотеках громади організовано тематичні виставки, а в закладах освіти – відповідні інформаційно-просвітницькі заходи.