Шановна громадо!

Дата: 31.12.2022 20:44

Шановна громадо!

Вітаю вас з Новим 2023 роком!

2022 рік був нелегким для кожного з нас, але ми сильні! Наша віра та мужність стали непереможними.

В 2022 році для кожного із нас найголовнішими цінностями стали мирне небо над головою, незалежність та свобода нашого народу, яку ми дорогою ціною виборюємо щодня.

Щиро дякую всім хто підтримує нас в цій нелегкій боротьбі. Ціную кожного за вашу підтримку, невтомність, самопожертву та жагу до хороших справ.

Дякую нашим відважним захисникам за стійкість та героїзм. Ви – наш щит! Ви – наша броня! На превеликий жаль, саме ціною власного життя ви бороните незалежність нашої держави. Низький уклін вам за це!

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, успіху, благополуччя, гарного настрою та любові.

Нехай Новий рік стане для нас усіх переможним роком та принесе в нашу країну мир, добро, злагоду та процвітання!

З нами правда, з нами Бог і з нами віра! Віра в ЗСУ, віра в перемогу та віра в щасливе майбутнє.

З повагою Каноницький сільський голова                                           Віктор СЕМЧУК