У Каноницькій громаді діє пункт незламності

Дата: 27.12.2022 15:30

За загальнодержавною програмою Президента України та Уряду України, на території Каноницької громади продовжує розгортатись пункт незламності.

Адреса діяльності пункту – Рівненська область, Вараський район, село Каноничі, вулиця Незалежності, 88 (адмінбудівля Каноницької сільської ради). Пункт працює у робочі дні з 08.00 до 17.00 годин, а у випадку «блекауту», передбачено можливість цілодобової його роботи.

У пункті незламності завжди є свіжа вода, продукти харчування, світло від електрогенератора, електроопалення та автономне пічне опалення. Пункт незламності передбачає можливість для кожного жителя безкоштовно зігрітись чи підзарядити гаджет навіть в умовах тривалого знеструмлення населеного пункту. Тут також передбачено місця для відпочинку, аптечки, а також умови для перебування мам із дітьми.

Гострою необхідністю пункту залишається його забезпечення супутниковим інтернет-зв’язком Starlink.

Комплектування та функціонування пункту здійснюється із урахуванням наявного ресурсу. Великий внесок у забезпеченні пункту незламності необхідними товарами та інвентарем здійснено Володимирецькою районною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Сюди входять і продуктові набори, і гігієнічні набори,, і посуд, і розкладні ліжка з постіллю та багато іншого. Всього організацією Товариства Червоного Хреста України надано безкоштовної матеріальної допомоги на суму більше 370 тис. грн., а загальна номенклатура допомоги складається із 18 позицій. Адміністрація Каноницької громади висловлює щиру подяку Товариству Червоного Хреста України за надану допомогу.

А ми продовжуємо свою роботу задля швидшої нашої перемоги!

Пункт незламності у Каноницькій громаді