ШАНОВНІ ВОЛОНТЕРИ!

Дата: 05.12.2022 16:33

ШАНОВНІ ВОЛОНТЕРИ!

Щороку 5 грудня увесь світ та Україна відзначають Міжнародний день волонтера –людей з великим серцем, людей, життя яких є за суттю подвигом.

День волонтера – це свято кожного, хто хоч раз, за покликом серця, допомагав людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

24 лютого 2022 року терористична держава РФ розпочала масований наступ на Україну. Одразу стихійно організувався потужний волонтерський рух допомоги українським військовим та цивільним, що страждали від війни. Не залишилась осторонь волонтерського руху і Каноницька громада.

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України і до сьогодні, волонтери Каноницької громади збирають гроші та доправляють військовим майже все необхідне — від продуктів харчування, засобів гігієни, пального, транспорту, медикаментів та одягу до бронежилетів та тепловізорів.

Сьогодні наші волонтери в максимально короткі строки знаходять для допомоги бійцям все, що тільки треба, тим самим наближаючи нашу Перемогу.

Тому в цей день щиро вітаю зі святом волонтерів – людей, які мають організаторський талант і чуйне серце.

Сердечно дякую всім волонтерам громади за бажання приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру в свою країну і свою громаду.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, мирного неба, добробуту, витримки та стійкості духу у вашій нелегкій благородній справі. Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших, нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашої громади та всієї України!

Разом - ми сила!

З повагою та найкращими побажаннями  Каноницький сільський голова                   Віктор СЕМЧУК