Шановні працівники культури та митці, ветерани галузі!

Дата: 09.11.2022 10:54

Шановні працівники культури та митці, ветерани галузі!

Примноження духовного багатства, культурної спадщини, цінностей просвітництва стало справою вашого життя. Основною метою вашої професії є збереження, розвиток та відтворення безцінних духовних скарбів нашого народу. Ви займаєте вагоме місце в розбудові української держави, а те чим ви займаєтесь, є особливим, бо покликане дарувати радість душі, наповнювати високим і світлим почуттям розуміння прекрасного.

Дякуємо вам за вашу віддану працю, за любов до людей і до України, за вміння створити і подарувати настрій!

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, високих творчих злетів та невичерпної наснаги!

Нехай ваша відданість професії, енергія, небайдужість, цілеспрямованість і надалі сприяють розкриттю найбагатшого культурного потенціалу!

Ми єдині, коли працюємо над єдиною метою!

З найкращими побажаннями Каноницький сільський голова                                                    Віктор Семчук