В Каноницькій громаді пройдуть сімейні перегони.

Дата: 07.11.2022 15:17

У неділю 20 листопада на території Каноницької громади відбудуться сімейні перегони. Перший тур обласної спортивної сімейної гри «Сімейні перегони» пройде під егідою соціального проєкту «Активні парки», що входить у загальнонаціональну програму Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

До участі у грі запрошуємо усіх бажаючих жителів громади. Склад команди – 4 особи. Команда може складатися як з однієї сім’ї, так її з двох сімей: двоє дітей віком до 14 років включно і двоє дорослих – чоловік та жінка, діти яких є в складі команди.

Захід буде проходити на базі Новаківської гімназії у селі Новаки Каноницької громади.Приїзд команд до 11:30, а початок о 12:00.

Забудемо на мить усі проблеми. Дамо волю дитячому сміху. Приєднуйтесь до кола позитивних емоцій та чудової нагоди провести день у колі родини. Нові враження, адреналін, знайомства, спілкування та, звичайно, нагороди чекають на вас.

За деталями – 0960325626 Софія ШИДЛОВСЬКА.