ДЕНЬ ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Дата: 14.10.2022 11:13

На зображенні може бути: 8 людей

Сьогодні в громаді відзначили День захисників та захисниць України, Покрову Пресвятої Богородиці, День козацтва та 80-річчя УПА. Всі ці свята тісно переплелися в історичному, Державотворчому та військово-політичному контекстах.

Проводячи заходи, віддали шану незламності духу представників усіх поколінь, які здобули та вiдстоювали незалежність України, мужності та героїзму воїнів Збройних Сил України та інших силових відомств, ветеранів, добровольців, волонтерів, які сьогоднi захищають суверенітет і територіальну цілісність України у боротьбі проти збройної агресії російської федерації.

В рамках заходів спільними зусиллями громади провели благодійний ярмарок.

Висловлюємо щиру вдячність апарату управління Каноницької сільської ради та відділу освіти, культури молоді та спорту , які підтримали нашу ініціативу та посприяли проведенню заходів.

Дякуємо за активну участь у заходах старості села Озера - Олександру Бриксі, Озерському ліцею, Озерському будинку культури та публічно-шкільній бібліотеці, Каноницькому будинку культури, Дубівському сільському клубу та публічно-шкільній бібліотеці, Новаківській публічно-шкільній бібліотеці та родині Ящуків села Каноничі.

Дякуємо аматорам закладів культури, які допомагають підтримати бойовий дух жителів Каноницької громади!

Низький уклін всім, хто пожертвував свою продукцію та вироби на ярмарок, а також всім, хто купував те, що було представлено на ярмарку.

Разом ми зібрали 11050грн! Всі зібрані кошти підуть на потреби наших ЗСУ.

Допоки в наших серцях живе віра в ЗСУ, надія на перемогу та любов до України🇺🇦 - МИ НЕПЕРЕМОЖНІ!

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять