Просимо обмежити споживання електроенергії

Дата: 20.10.2022 09:15

Ворог лютує і не зупиняється у своїх спробах зруйнувати енергетичну інфраструктуру України.

Сьогоднішній та декілька наступних днів є критичними для енергосистеми України. Щоб стабілізувати електролінії є два варіанти – економія електроенергії споживачами, або віялові відключення окремих ліній, щоб їхню потужність перекинути на інші напрямки.

Щоб уникнути віялових відключень на Рівненщині, просимо слідувати простому правилу:

в години пік – з 17:00 до 23:00 просимо не вмикати енергомісткі прилади: електроплити, електрочайники, електроінструменти, обігрівачі та кондиціонери, духовки та праски, мікрохвильові печі, кавоварки, пральні та посудомийні машини.  У нашій громаді перевагу слід віддати твердопаливному опаленню осель, якщо будинок обладнаний лише електроопаленням, встановити його мінімальну  потужність та лише у зазначені години.

Некритичне виробництво, яке потребує значного споживання електроенергії, просимо обмежити до стабілізації енергомережі.

У ці дні вулиці освітлюватись не будуть.

Давайте будемо відповідальними електроспоживачами. Це дуже важливо для стабільної роботи нашої енергосистеми.

Звернення голови Рівненської обласної військової адміністрації Віталія КОВАЛЯ на цю тему.