Шановні бібліотекарі нашої громади!

Дата: 30.09.2022 10:15

Шановні бібліотекарі нашої громади!

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку ? пам’яток писемності, а бібліотекарі ? вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

В бібліотеках нашої громади працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури.

Щиро дякую вам, дорогі друзі, за вашу благородну просвітницьку діяльність, за збереження та розвиток культури!

Впевнений, що ваш високий професіоналізм і творче ставлення до справи й надалі будуть допомагати людям отримувати корисні знання та розвивати свій духовний і культурний потенціал.

З нагоди вашого професійного свята, зичимо вам, дорогі бібліотекарі, міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру, благополуччя та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям!

З найкращими побажаннями Каноницький сільський голова                      Віктор СЕМЧУК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)