Шановні жителі Каноницької громади!

Дата: 24.08.2022 08:30

Шановні жителі Каноницької громади!

Сьогодні наша молода держава відзначає одне з головних свято - День Незалежності України. Це свято єдності, гордості та великої відповідальності за майбутнє, вибороте найкращими синами українського народу.

Здобувши незалежність, ми заявили про себе як про велику націю, варту зайняти гідне місце у світовій спільноті. Ми горді тим, що ми українці!

Цей 31 рік незалежності стали випробовуванням для всіх нас. А ці 182 дні російсько-української війни дали нам по-справжньому зрозуміти, якою дорогою ціною виборювалась, і сьогодні, виборюється незалежність нашої рідної землі. Без сумніву, тільки ми можемо поліпшити життя у своїй власній державі. І чим швидше ми проникнемося почуттям патріотизму до своєї громади і своєї держави, та почнемо більш свідомо працювати на благо Батьківщини, тим швидше настане краще життя в Україні. Вірю - ми цього досягнемо!

Зі святом! Здійснення всіх мрій та процвітаючого життя у вільній, незалежній Україні!

Нехай наша держава не знає важких часів!

З повагою Каноницький сільський голова                                                              Віктор СЕМЧУК