Запрошуємо всіх жителів Каноницької громади долучитись до благодійного ярмарку «Підтримай своїх»

Дата: 18.08.2022 10:49

Якщо ви вмієте: шити, вишивати, плести, малювати, виготовляти поробки, готувати смачні страви та випікати смаколики тоді вам до нас!

Всі майстри та господині громади можуть стати корисними нашим землякам та зможуть реалізувати на ярмарку свій товар:

• Випічка;
  • Страви;
  • Напої (крім алкогольних);
  • Вироби декоративно-прикладного мистецтва (вишиті та плетені вироби; вироби з лози, соломи, дерева, глини; ковані вироби, вироби з бісеру та стрічок і т. ін.;
  • Поробки;
  • Дари саду та городу;
  • Патріотичні сувеніри.

Час: 24 серпня з 11:00 до 13:00

Локація: площа Каноницького будинку культури

Для реєстрації вашої участі у ярмарку, організацї місця та уточнення деталей телефонуйте за номером 0685158448.

До того ж, кожен охочий зможе придбати за доступними цінами все, що буде представлено на ярмарку і цим самим допомогти нашим захисникам.

В програмі заходів благодійні виступи аматорів громади: Єлізавета Гаврилюк, Олександр Зашко, Богдан Симчук.

На ярмарку вітається вишите вбрання, а також вбрання в патріотичних жовто-блакитних кольорах.

Всі зібрані кошти на ярмарку будуть використані на потреби ЗСУ.

І нехай ваш талант наблизить нас до перемоги!