У Каноницькій громаді до Дня української державності провели турнір з мініфутболу

Дата: 01.08.2022 10:00

«Маємо показувати ворогу, що навіть за умов війни життя в Україні не зупиняється, а наш дух до волі незламний», - під таким гаслом у минулу неділю у Каноницькій громаді  було проведено турнір з мініфутболу, який проходив у межах заходів до Дня української державності.

Організаторами турніру виступили депутат Каноницької сільської ради Сергій БОСИК та вчитель фізичної культури Новаківської гімназії Анатолій БОСИК.

Місцем проведення турніру було обрано стадіон у селі Новаки Каноницької громади, а до участі зареєструвалось чотири команди із сіл Новаки та Озеро.

Сільський голова Віктор СЕМЧУК нагородив переможців турніру, якими стали:

Перше місце – збірна команда села Озеро з абсолютною перемогою у всіх зіграних матчах;

Друге місце – команда «Ветерани» села Озеро;

Третє місце – молода команда «Вибух» села Озеро;

Четверте місце – збірна команда села Новаки.

А от спонсором турніру виступив знайомий вам "Тризуб із гільз", якого товариш нашої громади Михайло Шелеп розіграв у лотерею на своїй сторінці у мережі Фейсбук, зібравши за нього 2 тис. грн.

Як і обіцяли, під час турніру зібрали кошти у сумі 6154 грн. для потреб наших Збройних Сил України. На даний час визначаються цілі, куди є найбільша потреба спрямувати ці кошти.

По завершенню дійства усіх охочих організатори турніру пригощали запашною рибною юшкою, яку особливо смачно приготував ПЕЧОНЧИК Петро.

Керівництво громади щиро дякує причетним до проведення цього дійства та висловлює надію у майбутньому розвивати ще більше таких заходів на території громади.