ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СІЛ ОЗЕРО ТА КАНОНИЧІ

Дата: 12.07.2022 09:30

Шановні жителі сіл Озеро та Каноничі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята – Дня села! День села - це свято, яке об’єднує всіх, чиєю працею воно створювалося! Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А цю історію Ви творите самі своєю щоденною тяжкою працею. Усі здобутки громади були б неможливими без щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням. Ваша щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Дорогі земляки, від імені сільської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто бажаю Вам усім перш за все миру та міцного здоров’я. Нехай це свято принесе у Ваші домівки спокій, добробут та злагоду.

На жаль, війна внесла в наше життя свої корективи, і цьогорічне свято затьмарене сумними подіями та має гіркий присмак. Багато хто з Вас із завмиранням серця чекає звісток від рідних та близьких, від чоловіків, синів, братів, друзів, які мужньо захищають нашу країну від російської навали. І ми не можемо ні на хвилину про це забувати, маємо бути єдиними і згуртованими, спрямовуючи всі свої прагнення та дії на довгоочікувану і бажану перемогу!

Дякуємо нашим захисникам та всім громадянам, які здійснюють внесок у нашу спільну перемогу!

Вічна шана полеглим Героям!

Щиро вірю, що в наступному році День села ми святкуватимемо в мирній вільній Україні!

З повагою Каноницький сільський голова                                                      Віктор СЕМЧУК