ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КАНОНИЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 28.06.2022 09:20

Шановні жителі Каноницької громади!

Вітаю Вас з державним святом – Днем Конституції України!

Конституція України наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Нехай ці демократичні засади стануть реаліями сьогодення для кожного українця.

Від щирого серця бажаю нам з вами жити в дійсно правовій державі, де поважають права та виконують свої обов’язки. Де панує взаємоповага та рівноправ’я. У державі, яку цінують і поважають на світовій арені. У європейській державі під назвою Україна!

Зичу всім успіхів та плідної праці на благо українського народу. Нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави та заради світлого майбуття нашої країни!

З повагою Каноницький сільський голова                                                                                 Віктор СЕМЧУК