Шановні мешканці села Новаки!

Дата: 12.06.2022 16:54

Шановні мешканці села Новаки!

Трійця, або Зелені свята – це одне з головних християнських свят в Україні.

Саме в цей чудовий сонячний день Новаки відзначають подвійне свято – Трійцю (Зелені свята) та День села. Відзначення Дня села символізує любов до рідного краю, до його колишніх і нинішніх героїв, його історії та культури.

Впевнено можу сказати, що найбільшим її багатством є ви, його жителі – щирі, привітні та гостинні люди. І лише ваше уміле господарювання, любов до рідного села стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім”ї.

З нагоди Дня села, від імені сільської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто, з великим задоволенням вітаю всіх мешканців села з гарним святом.

Від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами.

У ці важки часи боротьби за нашу Україну, ми з вдячністю молимося Богу і щиро просимо Божого захисту в кожен дім та кожну родину. Нехай Господь Бог подарує нам та нашим захисникам силу, мужність і незламність. Нехай це свято надихає всіх на добрі справи, наповнює серця любов’ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок та добробут.

З найкращими побажаннями Каноницький сільський голова                                       Віктор СЕМЧУК