РЕЗУЛЬТАТИВНА УЧАСТЬ В "УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2022"

Дата: 10.02.2022 14:47

Про обговорення проєкту змін до Положення про всеукраїнський конкурс  «Учитель року»

На Рівненщині упродовж двох днів, 9 та 10 лютого, проводився перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року –2022». Конкурсні випробування проходили у два етапи: відбірковий і фінальний у чотирьох номінаціях «Інформатика», «Біологія», «Основи правознавства», «Мистецтво». Цьогоріч, бажання позмагатись за першість виявили 67 педагогів області.Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, конкурс проходив у дистанційному форматі. Каноницьку громаду у номінації "Інформатика представляв учитель Озерського ліцею КЛАДЬКО Іван Васильович. У перший конкурсний день він продемонстрував  педагогічну  майстерність у таких категоріях як «Практична робота», «Тестування» та "Майстер-клас". За підсумками конкурсних випробувань Іван Васильович пройшов відбірковий тур і у четвірці кращих інформатиків 10 лютого змагався у фіналі (конкурсні етапи   «Дистанційний урок» та «Методичний праутикум»). З високими результатами наш колега став лауреатом обласного конкурсу "Учитель року - 2022", з чим його і вітаємо!!!