РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ ШКОЛЯРІВ ГРОМАДИ У ІІ ЕТАПІ ОЛІМПІАД

Дата: 28.12.2021 13:02

Учні закладів освіти Каноницької територіальної громади взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівськмх  олімпіад з 9 предметів: української мови та літератури, математики, історії, географії, інформатики, інформаційних технологій, фізики, хімії та трудового навчання. Найчисельнішим було представництво команди учнів Озерського ліцею – 11 учасників; з Каноницького ліцею – 8 школярів, Новаківської гімназії - 7 учнів. Зовсім не взяли участі у ІІ етапі олімпіад переможці І етапу від Кідрівського ліцею, що пояснюється недостатньою роботою з обдарованими школярами, у тому числі через відсторонення від роботи значної кількості педагогів цього закладу у зв’язку з відсутністю у них вакцини від коронавірусу.

На основі підсумкових результатів, надісланих органами управління освітою Вараської, Володимирецької та Зарічненської територіальних громад, визначено 9 переможців олімпіад з числа школярів закладів освіти Каноницької територіальної громади:

• Рибачик Іван, учень 10 класу Каноницького ліцею, - 1 місце з інформатики та 1 місце з інформаційних технологій:
  • Бадига Богдан, учень 11 класу Озерського ліцею, - 1 місце з інформатики;
  • Богдан Дмитро, учень 8 класу Новаківської гімназії, - 2 місце з інформатики;
  • Кладько Дмитро, учень 7 класу Новаківської гімназії, - 2 місце з фізики та 3 місце з хімії;
  • Коваль Аліна, учениця 9 класу Каноницького ліцею, - 3 місце з трудового навчання;
  • Воробей   Марія, учениця 11 класу Каноницького ліцею, - 3 місце з української мови та літератури;
  • Печончик Анна, учениця 8 класу Новаківської гімназії, - 3 місце з хімії.

Варто відзначити роботу педагогів Безушка О.А., учителя інформатики Каноницького ліцею, та Шевчук С.А., учительки хімії Новаківської гімназії, які підготували по два переможці ІІ етапу олімпіад.

Щиро дякуємо педагогам та школярам за гідне представлення громади на районному рівні! Зичимо подальших перемог!!!!!

Учнівські олімпіади та конкурси | Інститут післядипломної освіти КУБГ