З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2021 12:41

Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці.

Нехай же Новий – 2022 рік стане для нас успішним і багатим на хороші події, бажання і можливості; щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров'я, успіху, родинного затишку, достатку та благополуччя.

Нехай Новий рік та різдвяні свята принесуть в Ваші домівки радість, щастя, мир, спокій та злагоду!

Нехай у Вашому житті панують любов, гармонія та вдача! З Новим 2022 роком!!!

Каноницький сільський голова

Віктор СЕМЧУК