Дата: 16.12.2021 09:04

Оголошення «Про проведення конкурсу на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у 2022 році»

Виконавчий комітет Каноницької сільської ради оголошує конкурс на надання соціальних послуг за рахунок бюджетних коштів у 2022 році.

Інформація про соціальні послуги, що є предметом соціального замовлення

Найменування соціальної послуги

Догляд вдома

Державний стандарт соціальної послуги

Затверджено Наказом Міністерства соціальної політики України  від 13.11.2013 № 760 (Із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства соціальної політики
№ 335 від 16.06.2021), Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 22 листопада 2013 р. за № 1990/24522

Зміст і обсяг соціальної послуги

Зміст та обсяг соціальної послуги догляду вдома для кожного отримувача соціальної послуги визначаються індивідуально залежно від ступеня індивідуальної потреби отримувача соціальної послуги та зазначаються в договорі на отримання соціальної послуги догляду вдома.

Орієнтовний час, необхідний для виконання кожного заходу, що складає зміст соціальної послуги догляду вдома, наведено у Додатку 2 до Державного стандарту.

Обсяг, якісні та кількісні характеристики соціальної послуги, що є предметом конкурсу, викладені у Додатку 1 та/або повинні відповідати Державному стандарту догляду вдома.

Категорії осіб, яким надається
соціальна послуга

Особи, які перебувають у складних життєвих обставинах зумовлених похилим віком,  інвалідністю.

Орієнтовна чисельність отримувачів
соціальної послуги

20 осіб.

Строк надання

Січень-грудень 2022

Територія, на якій надається
соціальна послуга

Каноницька сільська територіальна громада

Орієнтовна вартість надання
соціальної послуги одній особі

13389,50 грн.

Обсяг бюджетних коштів

Очікуваний  обсяг бюджетних коштів для виплати компенсації вартості надання становить 267790,00 гривен.

Участь у конкурсі

До участі в конкурсі запрошуються надавачі соціальних послуг (крім бюджетних установ), які відповідають Критеріям діяльності надавачів соціальних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 185 «Про затвердження критеріїв діяльності надавачів соціальних послуг»

Подання конкурсних пропозицій

Форму конкурсної пропозиції, вимоги до її оформлення та необхідні консультації можна отримати за адресоювул. Незалежності, 88, с. Каноничі, щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08:00 до 13:00 год., з 14:00 до 17:00 год.

Також форму конкурсної пропозиції та вимоги до її оформлення розміщено на сайті за адресою https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1013-21#Text

Учасники конкурсу додають до конкурсної пропозиції такі документи:

1. юридичні особи:

копії установчих документів, засвідчені керівником юридичної особи або уповноваженою ним особою;

копію податкової декларації з податку на прибуток (для суб’єктів, яких не внесено до Реєстру неприбуткових установ та організацій), засвідчену керівником юридичної особи або уповноваженою ним особою;

звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткових організацій (бюджетних установ) за попередній податковий (звітний) рік (для суб’єктів, яких внесено до Реєстру неприбуткових установ та організацій);

2) фізичні особи-підприємці - копії паспорта громадянина України і податкової декларації про майновий стан і доходи та / або податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за попередній податковий (звітний) рік, засвідчені фізичною особою – підприємцем або уповноваженою нею особою.

Конкурсні пропозиції складаються державною мовою і подаються в паперовій формі особисто або поштою за адресою: Каноницька сільська рада, вул. Незалежності, 88, с. Каноничі та в електронній формі за адресою: kanonychi@silrada.rv.ua до 04 січня 2022 року.

Розкриття та оцінювання конкурсних пропозицій

Конкурсні пропозиції розкриваються  05 січня  2022 року о 10.00 год. в приміщенні Каноницької сільської ради  (с. Каноничі, вул. Незалежності, 88 ).

Критеріями оцінювання конкурсних пропозицій є:

відповідність діяльності учасника конкурсу критеріям діяльності надавачів соціальних послуг, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 185 «Про затвердження критеріїв діяльності надавачів соціальних послуг»;

фінансовий стан учасника конкурсу, зокрема відсутність фінансової заборгованості, можливість надання соціальних послуг за власний рахунок;

планова кількість отримувачів соціальних послуг;

вартість соціальних послуг, що надаватимуться.

Конкурсні пропозиції оцінюються за кожним критерієм за шкалою від 0 до 10 балів.

Термін оголошення результатів конкурсу – до 11 січня 2022 року.

Контактною особою з питань проведення конкурсу є начальник відділу соціального забезпечння Каноницької сільської ради, контактний телефон:  Бедик Людмила Мефодіївна +38(068)6259186, електронна адреса: kanonychi@silrada.rv.ua.