Інформативні матеріали

Дата: 03.12.2021 09:50

Їхні голоси часом не чутно. Їх заглушають стіни панельних будинків, шум телевізора, сусідський паркан. Десятки тисяч людей в Україні стикаються із домашнім насильством щороку, а під час вимушеного передування вдома через пандемію #COVID19 їх стало значно більше. Річ у тім, що ми маємо їх почути.

Вчора, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства стосовно жінок, розпочалась всесвітня акція “16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства”, а в Україні стартувала інформаційна кампанія "Річ у тім".

У проєкті «Річ у тім» взяли участь 16 відомих особистостей. Їх знає вся країна. Серед них — актори, ведучі, музиканти, вчені, спортсмени. Вони озвучили 16 історій, що позичені зі справжніх поліцейських протоколів. В фокусі кожної з них — річ, що стала знаряддям насильства або асоціюється з ним, адже насильство буває фізичним, психологічним, економічним, сексуальним…

За голосами знаменитостей проступають голоси жертв. В них — відвертість, страждання, біль. Річ у тім, що про домашнє насильство треба говорити вголос.

Не терпіть насильство — звертайтеся по допомогу.

Читайте та дивіться реальні історії тут: https://richutim2021.rozirvykolo.org/