Пізнавальні уроки наймолодшим!

Дата: 07.10.2021 12:03

Рятувальники провели урок безпеки для дошкільнят ДНЗ «Сонечко» села Каноничі

5 жовтня працівники Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області та 11-ої державної пожежно-рятувальної частини селища Володимирець в ході відпрацювання документів оперативного реагування в селі Каноничі завітали в гості до місцевого дошкільного навчального закладу «Сонечко», де в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності» провели для дошкільнят пізнавальний урок безпеки.

Фахівці ДСНС розповіли малечі про небезпеку, яку несе в собі вогонь, і що категорично не можна гратися із сірниками та запальничками. Розповіли працівники Служби порятунку і про свою роботу: чим вони займаються і на які надзвичайні ситуації їм доводиться виїжджати. Під час зустрічі дітлахи пригадали номери екстрених служб, які цілодобово стоять на варті рятування життя людей. Також їх неабияк зацікавило спец спорядження. Кожен із дітлахів хотів та мав змогу приміряти пожежну каску та бойовий одяг, а також посидіти в кабіні пожежного автомобіля. Діти наввипередки задавали рятувальникам питання, що їх цікавили, а також самі розповідали, що вони вже знають про роботу пожежників.

Наостанок завідуюча навчального закладу подякувала працівникам Служби порятунку за цікавий та пізнавальний виступ, а також за їх непросту, небезпечну, проте важливу роботу – стояти на стражі захисту і порятунку нашого населення від пожеж та інших надзвичайних подій.

Начальник відділу ОППЗ та ЦЗ

Вараського районного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області