ПЕРЕВІРКА СТАНУ ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

Дата: 19.08.2021 08:45

На виконання розпорядження Каноницького сільського голови №161 від 02.08.2021 «Про перевірку готовності закладів освіти Каноницької сільської ради до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 року»  з метою встановлення  рівня готовності  закладів освіти до навчального року робочою групою 17 серпня 2021 року здійснено перевірку стану готовності закладів до нового навчального року за всіма напрямами діяльності. Під час перевірки особлива увага членів комісії була  зосереджена на ході проведення ремонтних робіт, обладнанні навчальних кабінетів, спортивних залів, приміщень соціально-побутового призначення (харчоблоків, туалетів, котелень), покрівель, облаштуванні територій, виконанні заходів з протипожежної безпеки, забезпеченню закладів освіти засобами для здійснення протиепідемічних заходів, дотриманню вимог з охорони праці.

Варто відзначити, що  станом на 17 серпня в усіх семи закладах створено умови для початку нового навчального року: проведено якісні поточні ремонти, частково або повністю облаштовано класні кімнати, пофарбовано вікна, підлогу, двері, побілено стелі, господарські приміщення та будівлі, здійснено заходи з енергозбереження, оновлено навчально-методичне забезпечення, впорядковано пришкільні території, проводиться робота із закупівлі твердого палива на новий опалювальний сезон.

Стан готовності закладів освіти громади до 2021-2022н.р. буде обговорено на нараді керівників 25.08.2021.