Визначено надавача соціальних послуг на території Каноницької громади з соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів

Дата: 29.07.2021 12:48

Витяг з протоколу №1

засідання конкурсної комісії з питань здійснення соціального замовлення за рахунок бюджетних коштів

29 липня 2021 року                          с. Каноничі

Присутні:
Голова конкурсної комісії – Семчук В.В.,

секретар конкурсної комісії – Бедик Л.М.,

члени конкурсної комісії: Волосячик М.В., Ящук А.М.

Відсутні: Юрах М.А.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про умови конкурсу з використанням соціального замовлення для надання соціальних послуг з догляду вдома для осіб які належать до вразливих категорій населення, або перебувають у складних життєвих обставинах за рахунок бюджетних коштів у рамках комплексної   цільової програми надання пільг та соціальних послуг окремим  категоріям населення Каноницької сільської територіальної громади на 2021-2024 роки (далі-Конкурс).
  2. Ознайомлення членів конкурсної комісії з інформацією про результати поданих потенційними надавачами соціальних послуг конкурсних пропозицій щодо надання соціальних послуг.
  3. Відкриття  та розгляд конкурсної пропозиції поданої потенційним надавачем соціальних послуг конкурсної пропозиції щодо надання соціальних послуг.
  4. Визначення переможця Конкурсу.

СЛУХАЛИ голову конкурсної комісії Семчук В.В. про умови конкурсу.

Секретаря конкурсної комісії Бедик Л.М. про подані конкурсні пропозиції.

ВИРІШИЛИ:

1. Підтримати конкурсну пропозицію щодо розгляду та оцінки конкурсної пропозиції від Громадської організації «СОЦІАЛ ЦЕНТР» на підставі паперового варіанту.
  2. Конкурсну пропозицію з Громадської організації «СОЦІАЛ ЦЕНТР» визнати як таку, що відповідає вимогам, які визначені в оголошенні про проведення Конкурсу.
  3. Визначити переможцем Конкурсу Громадську організацію «СОЦІАЛ ЦЕНТР».
  4. Рекомендувати голові Каноницької сільської ради укласти договір про надання соціальних послуг з Громадською організацією «СОЦІАЛ ЦЕНТР».

Голова конкурсної комісії

Віктор Семчук

Секретар конкурсної комісії

Людмила Бедик