Перше засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Каноницької сільської ради.

Дата: 10.06.2021 15:50

10 червня 2021 року було проведено перше засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Каноницької сільської ради.

Під час проведення засідання комісії обговорювалися методи співпраці з інспекторами ювенальної превенції Варашського ВП ГУНП в Рівненській області в ході проведення заходів під час літнього відпочинку на території обслуговування, щодо профілактики дитячої бездоглядності, забезпечення належного виконання батьками своїх обов'язків по вихованню дітей в сім'ях, які опинилися в СЖО, недопущення дитячого травмування, нещасних випадків на воді, формування здорового способу життя дітей, запобігання й протидія насильства та жорстокості щодо дітей.

Ткож було заслухано питання неналежного виконання батьківських обов’язків однією із жительок с. Новаки, проведено відповідну профілактично роз’яснювальну бесіду під час якої громадянку попереджено по недопустимість виникнення випадків неналежного виконання батьківських обов’язків. Зазначену сім’ю взято на контроль службою у справах дітей для проведення подальшої роботи.

В майбутньому засідання комісії з питань захисту прав дітей будуть проводитися за необхідністю, але не рідше ніж один раз на місяць.