День народження Новаків

Дата: 22.06.2021 12:56

В селі Новаки Каноницької територіальної громади відсвяткували День села

Аби зберегти славні звичаї та традиції, примножити здобутки рідного села, на радість дітям та внукам за доброю традицією мальовниче село Новаки Каноницької територіальної громади, 20 червня відсвяткувало свій День народження!

Зранку до самого вечора в центрі села було святково та людно.

З 9 години ранку жителі та гості села мали можливість відвідати святкові богослужіння в Новаківських церквах.

За гарною традицією для "новачан" було організовано різного роду спортивні змагання, а для наймолодших - конкурс дитячих малюнків на асфальті. Переможці та учасники конкурсів і змагань отримали чудові подарунки.

Протягом всього свята на території села працювали торгівельні кіоски та дитячі атракціони.

Завідувачка клубу села Новаки Оксана Босик підготувала цікавий святковий концерт.

З вітальними словами виступили: заступник голови Каноницької сільської ради Василь Дуляницький,  староста села Валентина Янченюк, настоятель Свято-Троїцького храму отець Іоан, пресвітер Церкви Християн Віри Євангельської Володимир Ляшко.

Зі словами вдячності згадали на святі й про односельчан - воїнів АТО.

До концертної програми з своїми вітаннями та яскравими виступами долучились аматори Каноницького будинку культури та Дубівського клубу.

Завершилось свято святковою дискотекою в центрі села, з живою музикою від братів Івана та Віктора Волочнюків.

Проведенню свята посприяли сільський голова Віктор Семчук та весь депутатський корпус Каноницької сільської ради, відділ освіти, культури, молоді та спорту виконавчого комітету Каноницької сільської ради та Центр культурних послуг Каноницької сільської ради.

Особливі слова вдячності за проведення Дня села в Новаках, адресуються для старости села Новаки - Валентині Янченюк.

Саме Валентина Миколаївна під час підготовки до свята виступила в якості менеджера з фандрейзингу та залучила до проведення свята таку кількість спонсорів. Спонсори свята: Безушко Валентина Арсентіївна, Бортнік  Анатолій Андрійович, Босик Василь Юрійович, Володимирецьке споживче товариство, Шикало Сергій Васильович, Шикало Олександр Сергійович, Бунін Станіслав Вадимович, Федоров Олександр Іванович, Кладько Олег Сергійович, Янченюк Богдан Петрович, Сухацький Андрій Іванович, Фермерське господарство «Осинське», ТзОВ «Агромір-Кор», брати Іван та Віктор Волочнюки (музичний супровід).

Ця підтримка - свідчення небайдужого ставлення до культурного життя села та життя громади в цілому.

Велика вдячність всім причетним до організації та проведення свята.

Хотілося б, щоб кожна громада мала таких активних та небайдужих людей.

Нехай ваша душа багатіє добрими справами!