Запрошуємо жителів та гостей громади відсвяткувати День села Новаки!

Дата: 15.06.2021 12:51

Трійця – одне з головних християнських свят. Його відзначають як у православній, так і в католицькій церквах.

Свято прославляє Пресвяту Трійцю – Бога Отця, Бога Сина і Бога Духа Святого. День Святої Трійці ще називають Зеленими святами або П’ятидесятницею.

Трійця у православ’ї входить до числа дванадесятих свят. Вона не має сталої дати святкування, адже нерозривно пов’язана з Великоднем. Відзначається Свята Трійця у неділю, на 50-й день після Світлого Христового Воскресіння. Саме тому у християн східного обряду воно має назву П’ятидесятниця.

Великдень цьогоріч православні християни відзначали 2 травня. Таким чином, Трійця 2021 року припадає на неділю, 20 червня.

Напередодні Святої Трійці господині влаштовують генеральне прибирання, аби прийняти гостей у чистому й прибраному будинку. Адже на саме свято займатися домашніми клопотами не можна.

Саме в цей прекрасний день, мальовниче село Новаки Каноницької територіальної громади, святкує свій День народження!

Тож запрошуємо жителів та гостей громади відсвяткувати День села Новаки разом!

На Вас чекає:

09.00 святкове богослужіння у Свято-Троїцькому храмі села Новаки;

10.00 турнір із настільного тенісу в сільському клубі;

11.00 конкурс дитячих малюнків на асфальті біля Новаківського НВК;

11.00 футбольний турнір та спортивні змагання на сільському стадіоні;

16.00 святковий концерт на площі Новаківського НВК:

21.00 святкова дискотека.

Протягом свята будуть працювати торгівельні кіоски та атракціони.

Гарний настрій та море позитивних емоцій гарантуємо!