Сотрута Олена Володиирівна
Сьогодні свій черговий День народження святкує наша колега, весела та енергійна - Олена Сотрута.
Олено Володимирівно, Ви повністю віддаєтеся роботі, але при цьому, завжди вміло зберігаєте позитивний настрій, товариські відносини з колегами і ласкаву посмішку на своєму обличчі.
Від усієї душі бажаємо, щоб Вас оточували тільки позитивні, чуйні, добрі та щедрі на душевне тепло люди! І Ви самі, завжди залишайтеся такою ж! Нехай небо над головою буде чистим, а сонце- яскравим! Нехай здійсняться найсміливіші бажання, а життя заграє яскравими барвами! Процвітання Вам!!!