Вітаємо з святом - Днем батька!

Дата: 19.06.2022 14:19

Вітаємо з святом - Днем батька!

Бути хорошим батьком - найвідповідальніше і найважливіше завдання в житті чоловіка. Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки... Навчити, розповісти, захистити, пояснити… і зробити все це з любов'ю і терпінням – ось головна мета справжніх батьків.

У день батька висловлюємо велику повагу тим, хто виховує, захищає, вкладає сили та душу у своїх дітей. Нехай завжди між вами панує розуміння, а діти прагнуть бути такими ж відповідальними та відданими батьками, як ви!

Бажаємо вам мудрості, здоров'я і сил, щоб завжди були для своїх дітей джерелом розуміння і підтримки. Бажаємо завжди пишатися своїми дітьми, розділяти з ним кожну перемогу, кожен успіх та підтримувати їх у важку хвилину.

З найкращими побажаннями Каноницький сільський голова                                             Віктор СЕМЧУК