Будьте обережні з вогнем!

Дата: 05.03.2025 11:23
Кількість переглядів: 19

З початку року на території Вараського району зареєстровано 25 пожеж. Завдані ними матеріальні збитки складають понад 47 млн. грн. На пожежах виявлено 1 загиблу особу та ще двоє були травмовані внаслідок пожеж.

Основними причинами виникнення пожеж залишаються: необережне поводження з вогнем, коротке замикання електромережі, порушення правил обладнання й експлуатації печей.

Не провокуйте виникнення пожеж та бережіть себе! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку "101" та "112"

Фото без опису

 

Безпека користування пічним опаленням

З початком весни температура повітря повільно, але підвищується. Проте опалювальний період ще триває, а отже ризик виникнення пожеж через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення ще є.

Тому декілька порад, щоб запобігти надзвичайній ситуації:

- слідкуйте, щоб у стінах печей і димарів не було тріщин;

- піч не повинна перегріватися;

- усі димові труби та стіни на горищі, через які прокладено димові канали, мають бути оштукатурені та побілені.

Пам'ятайте, пожежу легше попередити, аніж потім боротись із її наслідками.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області

Фото без опису

 

НЕ ПАЛІТЬ СУХУ ТРАВУ – ТАМ ТЕЖ ХТОСЬ ЖИВЕ

З початком календарної весни, приходять і теплі погожі дні. Люди починають наводити лад на присадибних ділянках та городах, тощо. Проте часто невід’ємною частиною цього в населення з року в рік стає спалювання торішнього листя, сухої трави, дрібного сміття, тощо.

Прикро, що деякі громадяни нехтують правилами пожежної безпеки і цим не лише додають роботи рятувальникам, а й шкодять довкіллю. Через чиюсь необачність невеликий вогник переростає у неконтрольовану пожежу, в якій гине все живе: від рідкісних рослин та комах, до птахів і звірів. І це вже не говорячи про їдкий дим, яким ми змушені дихати зі шкодою для здоров’я.

Тож закликаємо громадян не спалювати суху рослинність та сміття! Не завдавайте шкоди здоров’ю і навколишньому середовищу!

Також нагадуємо, що бажання спалити минулорічний сухостій може значно спустошити не лише флору та фауну, а й ваш гаманець! За самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена, як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Якщо ви стали свідком загоряння на відкритій території – спробуйте погасити її самотужки з допомогою підручних засобів. Якщо пожежа набрала сили - терміново телефонуйте в оперативно – рятувальну службу за номером «101».

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у рівненській області

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь