На знак вшанування пам'яті Володимира ОВЧАРЕНКА сьогодні у Каноницькій громаді оголошено Днем жалоби

Дата: 22.08.2024 09:10

КАНОНИЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

22 серпня 2024 року                                                                № 02-03/48

Про оголошення Дня жалоби у Каноницькій територіальній громаді

Керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця у російсько-українській війні Володимира ОВЧАРЕНКА із села Озеро:

1. Оголосити  в Каноницькій територіальній громаді 22 серпня 2024 року Днем жалоби.
  2. На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях незалежно від форми власності.
  3. Вшанувати пам'ять загиблого військовослужбовця хвилиною мовчання.
  4. Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.
  5. Забезпечити оприлюднення цього розпорядження в засобах масової інформації.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Каноницький сільський голова                                             Віктор СЕМЧУК