Не провокуйте пожеж в природних екосистемах!

Дата: 24.05.2024 14:51

Не провокуйте пожеж в природних екосистемах!

Рятувальники районного управління ДСНС нагадують мешканцям Вараського району, що заборонено випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Варто пам’ятати, що за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та у складних випадках і кримінальна відповідальність. Палії виявлятимуться та фіксуватимуться за допомогою повітряних дронів, а також супутникової зйомки.

У випадках виникнення пожежі – негайно повідомте про загоряння за телефоном 101 або 112.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області