ПЕРЕЙМЕНОВАНО ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 13.07.2021 11:03

Назви закладів загальної середньої освіти Каноницької ТГ рішенням сесії Каноницької сільської ради від 06.07.2021 приведено у відповідність до Закону України "Про освіту", який набрав чинності у вересні 2017 року.

Мережу закладів, які надають послуги зі здобуття загальноі середньоі освіти, становлять:

- Новаківська гімназія Каноницької сільської ради,

- Каноницький ліцей Каноницької сільської ради,

- Кідрівський ліцей Каноницької сільської ради,

- Озерський ліцей Каноницької сільської ради.

Назва закладу залежить від рівня освіти, який надається у ньому. Навчання у старшій школі (ІІІ рівень) забезпечують ліцеї, на ІІ рівні (5-9 класи) - гімназії. Ці заклади можуть мати у своїй структурі початкову школу та дошкільний підрозділ (для ліцеїв підрозділ допускається лише у перехідний період до формування мережі профільних ліцеїв).