БАТЬКІВСЬКИЙ ОНЛАЙН-ФОРУМ з теми "Безпечний інтернет задля безпеки дітей"

Дата: 15.06.2021 15:09

БАТЬКІВСЬКИЙ ОНЛАЙН-ФОРУМ з теми "Безпечний інтернет задля безпеки дітей". Його проведенню передувала масштабна підготовка: анкетування батьків та школярів, створення сайту з теми форуму, відеороликів, презентацій, буклетів, підготовка практичних рекомендацій.

Про інтернет очима школярів Каноницької громади, про небезпечні онлайн-ігри, правила поведінки у цифровому середовищі, здійснення батьківського контролю за перебуванням дітей у світовій павутині - про все це говорилось на форумі.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Каноницької ТГ висловлює подяку спікерам форуму: Каноницькому сільському голові Віктору Семчуку , педагогам Наталії Ткач , Віті Швець, Івану Кладько , Сергію Босику , Олегу Безушко, Василю Смулці тм Марії Коток

Організаторами форуму був створений сайт, на якому розмістили всі матеріали форуму.

Дивитись сайт форуму