Каноницька громада
Рівненська область, Вараський район

Сільський голова

Семчук Віктор Валентинович, народився 15 січня 1974 року у селі Новаки Володимирецького району Рівненської області. Громадянин України

Має вищу освіту. У 1997 pp.: закінчив Херсонський індустріальний інститут, за спеціальністю інженер-механік. У 2009 pp. закінчив Національний університет «Львівська політехніка», за спеціальністю вчитель фізики та трудового навчання.

У 1997-1998 роках працював вчителем фізики у Новаківській ЗОШ І-ІІІ ступенів. У 2003-2013 роках працював на будівничих роботах міста Києва. У 2013-2015 роках вчителював у Озерській ЗОШ І-ПІ ст. вчителем трудового навчання та фізики.

У 2015 році обрався на посаду Озерського сільського голови Володимирецького району Рівненської області.

З початку 2020 року  по даний час працює на посаді сільського голови Каноницької територіальної громади. Не входить до членів політичних партій.

Проживає у селі Озеро Каноницької територіальної громади. Одружений, разом із дружиною виховують чотирьох дітей.

Контактний телефон 4-23-10, e-mail: kanonychi@silrada.rv.ua