Каноницька громада
Рівненська область, Вараський район

Депутатський корпус

Перелік депутатів Каноницької сільської ради, обраних на виборах депутатів місцевих рад 25 жовтня 2020 року та відомості про них

№ ОВО

Прізвище, ім'я, по батькові

Відомості про обраного депутата

Бузян Іван Степанович

Громадянин України, народився 07.09.1974 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Кідри, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Жупило Людмила Василівна

Громадянка України, народилася 01.02.1967 р., освіта вища, безпартійна, Кідрівський НВК, Бухгалтер, місце проживання: с.Кідри, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Павлюк Олексій Тарасович

Громадянин України, народився 17.01.1993 р., освіта вища, безпартійний, Володимирецьке лісове господарство, Інженер охорони та захисту лісу, місце проживання: с.Кідри, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Ямпольська Любов Іванівна

Громадянка України, народилася 03.06.1961 р., освіта вища, безпартійна, Кідрівський НВК, Директор, місце проживання: с.Кідри, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Нестеренко Людмила Тарасівна

Громадянка України, народилася 21.08.1979 р., освіта вища, безпартійна, Кідрівський НВК, Заступник директора з виховної роботи. Вчитель, місце проживання: с.Кідри, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Опалько Микола Миколайович

Громадянин України, народився 21.06.1989 р., освіта вища, безпартійний, Догляд за інвалідом, місце проживання: с.Кідри, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Смулка Віктор Адамович

Громадянин України, народився 17.08.1973 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово непрацюючий, місце проживання: с.Кідри, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Чудік Тарас Павлович

Громадянин України, народився 25.03.1988 р., освіта загальна середня, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: с.Кідри, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Гаврилюк Діана Володимирівна

Громадянка України, народилася 27.09.1983 р., освіта вища, безпартійна, Сектор культури Володимирецької РДА, Завідувач клубом с.Дубівка, місце проживання: с.Дубівка, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Ярмошик Людмила Іванівна

Громадянка України, народилася 11.04.1972 р., освіта вища, безпартійна, Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вчитель, місце проживання: с.Дубівка, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Годунок Олег Вікторович

Громадянин України, народився 18.08.1978 р., освіта середня спеціальна, безпартійний, Фермерське господарство "Дубова гора", Керівник, місце проживання: с.Каноничі, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Черевач Тетяна Миколаївна

Громадянка України, народилася 16.03.1977 р., освіта вища, безпартійна, Каноницька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вчитель, місце проживання: с.Каноничі, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Ящук Андрій Михайлович

Громадянин України, народився 26.02.1985 р., освіта вища, безпартійний, Новаківський НВК, Вчитель, місце проживання: с.Каноничі, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Босик Сергій Григорович

Громадянин України, народився 13.12.1976 р., освіта вища, безпартійний, Новаківський НВК, Вчитель, місце проживання: с.Новаки, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Христянович Олексій Миколайович

Громадянин України, народився 09.10.1988 р., освіта вища, член Народної Партії, Каноницька сільська рада, Секретар, місце проживання: с.Новаки, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Кладько Іван Васильович

Громадянин України, народився 28.07.1988 р., освіта вища, безпартійний, Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вчитель, місце проживання: с.Озеро, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Міщеня Тарас Борисович

Громадянин України, народився 31.05.1981 р., освіта вища, безпартійний, Приватний підприємець, Зубний лікар, місце проживання: с.Озеро, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Одунко Юрій Анатолійович

Громадянин України, народився 23.04.1978 р., освіта загальна середня, безпартійний, ТОВ "Агро-трейд-од", Директор, місце проживання: м.Рівне, Рівненська обл.

Босик Леонтій Сельвестрович

Громадянин України, народився 11.04.1961 р., освіта вища, безпартійний, Пенсіонер, місце проживання: с.Озеро, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Міщеня Любов Іванівна

Громадянка України, народилася 17.02.1962 р., освіта вища, безпартійна, Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Головний бухгалтер, місце проживання: с.Озеро, Володимирецький р-н, Рівненська обл.

Мороченець Катерина Михайлівна

Громадянка України, народилася 18.08.1975 р., освіта вища, безпартійна, Озерська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Заступник директора, місце проживання: с.Озеро, Володимирецький р-н, Рівненська обл.